SMCG78CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG78CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982780
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.9A@10/1000us 126V 1uA 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS