SMCG36A-M3/57T
MFR.Part #
SMCG36A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1983160
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.1A@10/1000us 36V 44.2V 53.3V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS