SMCG24A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG24A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1983161
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 24V 29.5V 35.5V 38.6A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS