SMC3K70CA-M3/57
MFR.Part #
SMC3K70CA-M3/57
JLCPCB Part #
C1975888
Description
-55℃~+150℃ 113V 26.5A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 70V 86V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS