SMC3K30CA-M3/57
MFR.Part #
SMC3K30CA-M3/57
JLCPCB Part #
C3702390
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS