SMC3K28CA-M3/57
MFR.Part #
SMC3K28CA-M3/57
JLCPCB Part #
C1977701
Package
SMC(DO-214AB)
Description
28V 2uA 34.4V 3kW@10/1000us 45.4V 66.1A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS