SMC3K24CA-M3/57
MFR.Part #
SMC3K24CA-M3/57
JLCPCB Part #
C1973171
Description
24V 29.5V 2uA 38.9V 3kW@10/1000us 77.1A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS