SMBJ64CA-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ64CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1981790
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
103V 1uA 5.8A@10/1000us 600W@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS