SMBJ33A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ33A-M3/52
JLCPCB Part #
C1979361
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
11.3A@10/1000us 1uA 33V 40.6V 53.3V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS