SMBJ13A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ13A-M3/52
JLCPCB Part #
C1979390
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 1uA 21.5V 27.9A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS