SMBJ110CA-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ110CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1981850
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
110V 122V 177V 1uA 3.4A 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS