SMBG12CA-M3/52
MFR.Part #
SMBG12CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1982552
Description
-65℃~+175℃ 12V 13.3V 19.9V 30.2A 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS