SMBG12A-M3/52
MFR.Part #
SMBG12A-M3/52
JLCPCB Part #
C1980760
Description
-65℃~+175℃ 12V 13.3V 19.9V 30.2A 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS