SMB8J26CA-M3/52
MFR.Part #
SMB8J26CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1983257
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 19A@10/1000us 1uA 26V 31.9V 42.1V 800W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS