SMB8J24CA-M3/52
MFR.Part #
SMB8J24CA-M3/52
JLCPCB Part #
C3708320
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 20.6A 24V 26.7V 38.9V 800W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS