SMB8J14CA-E3/52
MFR.Part #
SMB8J14CA-E3/52
JLCPCB Part #
C1980266
Package
SMB(DO-214AA)
Description
14V 17.2V 1uA 23.2V 34.5A@10/1000us 800W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS