SMB10J36A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J36A-M3/52
JLCPCB Part #
C1984525
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 17.2A@10/1000us 1kW@10/1000us 1uA 36V 44.2V 58.1V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS