SMB10J20A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J20A-M3/52
JLCPCB Part #
C1984532
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1kW@10/1000us 1uA 20V 24.5V 30.9A@10/1000us 32.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS