SMAJ64CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ64CA-M3/61
JLCPCB Part #
C3700104
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 3.9A 400W 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS