SMAJ58CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ58CA-M3/61
JLCPCB Part #
C1979073
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.3A@10/1000us 400W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS