SMAJ58AHE3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ58AHE3/61
JLCPCB Part #
C19367685
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 4.3A@10/1000us 400W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS