SMAJ54A-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ54A-M3/5A
JLCPCB Part #
C1979409
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.6A@10/1000us 400W@10/1000us 54V 66.3V 87.1V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS