SMAJ51CA-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ51CA-E3/61
JLCPCB Part #
C1976602
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 4.9A@10/1000us 400W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS