SMAJ43CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ43CA-M3/61
JLCPCB Part #
C3708629
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 43V 47.8V 5.8A 69.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS