SMAJ30CA-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ30CA-E3/61
JLCPCB Part #
C335772
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS