SMAJ30A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ30A-M3/61
JLCPCB Part #
C1978685
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS