SMAJ15CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ15CA-M3/61
JLCPCB Part #
C3703595
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS