SMAJ15A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ15A-M3/61
JLCPCB Part #
C3699010
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A 16.7V 1uA 24.4V 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS