SMAJ14A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ14A-M3/61
JLCPCB Part #
C1978576
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 17.2A 23.2V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS