SMAJ13A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ13A-M3/61
JLCPCB Part #
C3712301
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS