SMAJ130A-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ130A-E3/61
JLCPCB Part #
C1973580
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.4A 130V 147V 1uA 209V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS