SMAJ120A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ120A-M3/61
JLCPCB Part #
C3709135
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 120V 133V 193V 1uA 300W TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS