SMAJ11CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ11CA-M3/61
JLCPCB Part #
C1978282
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 22A 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS