SMAJ100CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ100CA-M3/61
JLCPCB Part #
C1978291
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 100V 111V 162V 1uA 300W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS