SMA5J30CA-M3/5A
MFR.Part #
SMA5J30CA-M3/5A
JLCPCB Part #
C1980273
Description
10.3A@10/1000us 1uA 30V 36.8V 48.4V 500W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS