SMA5J30A-M3/61
MFR.Part #
SMA5J30A-M3/61
JLCPCB Part #
C1980025
Description
10.3A 1uA 30V 36.8V 48.4V 500W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS