SMA5J26A-M3/5A
MFR.Part #
SMA5J26A-M3/5A
JLCPCB Part #
C1980277
Description
11.9A@10/1000us 1uA 26V 31.9V 42.1V 500W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS