SMA5J14CA-M3/61
MFR.Part #
SMA5J14CA-M3/61
JLCPCB Part #
C1980321
Description
14V 17.2V 1uA 21.6A@10/1000us 23.2V 500W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS