SM15T68A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T68A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1983453
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 121V 16.3A@10/1000us 1uA 58.1V 71.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS