SM15T30A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T30A-M3/57T
JLCPCB Part #
C3704157
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.6V 28.5V 36A 41.5V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS