SM15T24CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T24CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C1983024
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20.5V 25.2V 42.8V 45A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS