SM15T18CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T18CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C1981117
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 15V 18.9V 1uA 32.5V 59.5A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS