SM15T18A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T18A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1980801
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15.3V 18.9V 1uA 25.2V、32.5V 59.5A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS