SM15T12A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM15T12A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1980951
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 10.2V 12.6V 21.7V 5uA 90A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS