SIJH800E-T1-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIJH800E-T1-GE3
JLCPCB Part #
C3289446
Package
PowerPAK(8x8)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.55mΩ@10V 10.23nF 140pF 210nC@10V 29A 333W 4V 80V N-Channel PowerPAK(8x8) MOSFETs ROHS