SIHK075N60E-T1-GE3
MFR.Part #
SIHK075N60E-T1-GE3
JLCPCB Part #
C3279434
Package
PowerPAK(10x12)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 167W 2.582nF 5V 5pF 600V 62nC@10V 75A 80mΩ@10V N-Channel PowerPAK(10x12) MOSFETs ROHS