SFR25H0008259FA500
MFR.Part #
SFR25H0008259FA500
JLCPCB Part #
C3434813
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS