SFR25H0007509FR500
MFR.Part #
SFR25H0007509FR500
JLCPCB Part #
C1754836
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS