SFR25H0006193FR500
MFR.Part #
SFR25H0006193FR500
JLCPCB Part #
C3398571
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS