SFR25H0005629FR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR25H0005629FR500
JLCPCB Part #
C1753990
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS